Kadnárova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Natka 25. mája 2021

Skor ako vyznacite parkovacie miesta, prosim na tomto parkovisku medzi Kadnarovou 58 a Kadnarovou 66 vyrovnat plochu . Korene okolitych stromov trhaju a nicia celu plochu. Navyse do tohto miesta posunulo OLO kontajnery, lebo na mieste kde maju byt polozili kontajner na sklo. - davaju sem 2 cierne kontajnery
Tym, ze sa tam zle pohybuje, hadzu kontajnery kdekolvek inde po chodniku ci po ceste. Ked budete znacit parkovacie miesta, myslite prosim aj na cast ponechanej plochy pre OLO kontajnery.
Dakujem

26. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet posúvame na správcu komunikácie Kadnárova a investora rekonštrukcie pre prípad, že by bol ochotný rozšíriť rozsah prác aj o riešenie tohto podnetu.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
26. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
26. máj 2021

Natka

Plocha patri k parkovisku , a je nutne s tym nieco urobit. navyse porilahly strom tiez nie je 2x bezpecny
13. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? 3 mesiace

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
18. júl 2021

Martin Uváček

Toto miesto žiaľ opravené nebolo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania