Nový záhon-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Diera za hranicou AB kozmetiky pri vinohradoch

17. jún 2021

Martin Uváček

Diera je tam preto aby autami nevozili bordel a odpad cez zadnú bránu bývalej kozmetiky.
17. jún 2021

Mark

Brana je zavretá , a neprechodna , to nie je dôvod na nechanie takejto nebezpečnej nástrahy
18. jún 2021

Martin Uváček

Brána bola zavretá aj pokial tam bol ten mostík. A myslite že to ľudí odradilo? Nie. Bránu si otvorili, reťaz precvakli a šup ho bordel dovnútra. Tak to majiteľ pozemku vyriešil takto. Ideálne to nie, to je fakt.
18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vyzveme majiteľa areálu, aby tento priestor zabezpečil pred padnutím a v rámci našich interných možností zabezpečíme budúci týždeň svojpomocné prekrytie žľabu.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.