Prekážka na ceste na Hlaváčikovej 13-15

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Martin Štulajter 24. júna 2021

Dobrý večer.
Pri prejazde retardérom, ktorý je pri priechode pre chodcov medzi Hlaváčikovou 13 a 15 (prvý pri zjazde na Hlaváčikovú) som cca pred hodinou dostal defekt z bočnej strany pneumatiky. Zrejme tam niečo trčí z vozovky alebo toho retardéra, (počul som taký kovový náraz na elektrón, na pneumatike cca 1,5 cm diera). Možno som mal len ja smolu, lebo keď som sa tam bol pozrieť, nič som si nevšimol. Každopádne je možné to z Vašej strany preveriť a prípadne poruchu odstrániť?

Ďakujem
S pozdravom
Martin Štulajter

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania