Panónska cesta-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Výťah do podchodu na Panónskej ulici je už 12 dní nefunkčný. Podľa vyjadrenia spoločnosti servisujúcej výťah nemôžu viac urobiť, lebo nemajú elektrinu zo strany mesta.

02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
02. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
02. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
duplicitný podnet s:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/11180/nefungujuci-vytah-na-zeleznicnej-stanici-petrzalka
Prosím o priradenie nového podnetu pod starší podnet.
S pozdravom.
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

naši kolegovia výťah dňa 2.7.2021 na mieste skontrolovali a bol plne funkčný.
Podnet preto už nepovažujeme za aktuálny.

S pozdravom
Kedy? 2.7.2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania