Miletičova-informačná tabuľa-zle umiestnená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Nove pismena zastavok su zbytocne ked je cedula v strome.

02. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
19. júl 2021

Mario Liptaj

Tak si to neriesrte, no. Mozno tu znacku do seba ten strom inkorporuje a bude z toho zastavka pre vrabce a vevericky.
20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve. Nastavenie stavu Neriešený nastáva automaticky, po 14 dňoch, ak sa zodpovedný subjekt k podnetu nevyjadrí.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Orez stromov nezabezpečuje DPB, a.s.

Označník je umiestnený podľa bezpečnostných predpisov.
Veľmi zložito sa to vysvetľuje cez text, ale pointa je tá, že ak osadili označník takýmto spôsobom, tak pravdepodobne nebola iná možnosť (aby nezavadzal v chodníku chodcom, prichádzajúcim autobusom - kvôli zrkadlám, zároveň je zastávkovým bodom, apod). Označník má svoje definované miesto a nesmie byť postavený ľubovoľne.
Ďakujeme za Vašu priazeň

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
23. júl 2021

Mario Liptaj

??? A co tak sa teda skontaktovat s patricnou instituciou, ktora ma orezy na starosti? Co je toto za koodinacia?
23. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Ružinov
23. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol na základe predošlého komentára zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
05. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
20. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie tvorby mestskej zelene, ktoré sa ním už zaoberá.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
01. september 2021

Anonymný užívateľ

A to nehovorím o dopravných značkách. Tie sú bežne zarastené konármi. Nerozumiem, prečo správcovia komunikácií nemajú ,, inšpektorov" na pravidelnú kontrolu stavu viditeľnosti značiek. A ruku k dielu by mali povinne priložiť policajti a MsP!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.