Miletičova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Uzavretý
meno
Zuzana Mosná 07. júla 2019

Dobrý deň,
na zastávke Saleziáni smer Astronomická je poškodený smetný kôš, prosím o výmenu.
S pozdravom,
Zuzana Mosná

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zaradíme do plánu výmen.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento kôš by síce súťaž krásy nevyhral, ale inak je plne funkčný. Stále platí, že je naplánovaná jeho výmena. Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania