Obrovské priehlbiny v asfalte na troch križovatkách

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 11. septembra 2011

Na nasledújucich svetelných križovatkách (správa Magistrátu), v smere do centra, sú na začiatkoch križovatiek výrazné priehlbiny v asfalte.

1. Vajnorská/Stará Vajnorská (prvá svetelná križovatka) - ľavý jazdný pruh v priamom smere,

2. Rožňavská/Tomášikova - pravý jazdný pruh v priamom smere,

3. Trnavská/Bajkalská - pravý jazdný pruh pri odbočení doľava.

Že poškodzujú podvozky vozidiel je samozrejmé. Avšak mnoho vodičov, v snahe sa vyhnúť týmto jamám, prechádza na poslednú chvíľu do vedľajších jazdných pruhov.

Takto vznikajú kritické situácie a bezpečnosť premávky je permanentne v ohrození.

26. september 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za upozornenie. Závady, na ktoré nás upozorňujete máme zaevidované. Z dôvodu nepriaznivej finančnej situácie mesta tieto nemáme zaradené v pláne opráv pre najbližšie obdobie.

S pozdravom

Vybavuje: Koišová, tel. č. 59 356 778
27. január 2018

Anonymný užívateľ

Magistrát tento podnet konečne "vyžehlil. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania