Hrobákova - zničený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

08. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. O riešení situácie s prípadnou rekonštrukcie vás budeme informovať.

S pozdravom,

J.K.
Oddelenie životného prostredia, územného rozvoja a dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
03. február 2022

Iveta

Tak na toto som zvedavá, lebo tento chodník už nahlasovaný bol... a nič sa neudialo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania