Špinavý a neudržiavaný chodník na Hrobákovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Silvia 09. februára 2018

Neudrziavany chodnik smerujuci od skoly (OA Imricha Karvasa) k detskemu ihrisku na Hrobakovej ulici. V lete nikto nekosi burinu, na jeden neudpratava listie. Najnovsie pripudol aj nejaky odpad.

12. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Predmetná pešia komunikácia nie je vo vlastníctve mestskej časti Petržalka, vyzvali sme preto príslušného vlastníka parcely aby v stanovenom termíne zabezpečil nápravu.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania