Chybajúci odpadkový kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jana 25. septembra 2013

Chybajuci/poskodeny odpadkovy kos na Hrobakovej ulici, oproti Obchodnej akademii.
Takisto navrhujem umiestnenie kosa na psie exkrementy, nakolko je tato lokalita vo velkej miere vyhladavana psickarmi.

26. september 2013

Jana

Chcela by som sa touto cestou podakovat za promtne vyriesenie uvedeneho problemu. Neverila som vlastnym ociam, nahlasila som problem o 16.00h a nasledujuci den o 8.45h tam uz kos bol!!! Vdaka.
26. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš sme nahradili a okolie vyčistili. Je nám ľúto, že nemálo financií vynakladáme práve na opravu vandalmi zničených košov, lavičiek a podobne.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania