Obnovenie chodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 31. októbra 2014

Chodník na ulici J. Cígera Hronského pri parku je dosť zničený a krivý. Je potrebné ho vyrovnať - uložiť dlaždice nanovo na nový zhutnený vyrovnaný podklad. Za vyriešenie ďakujem.

01. december 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Predmetné bolo postúpené na Oddelenie výstavby a investícií.

Ing. Natália Kudláčová
13. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Revitalizácia architektonickej a parkovej úpravy parku Račianské mýto je v rozpočte na rok 2015.

Ing. Natália Kudláčová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania