Majerská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Marika 14. januára 2022

Cestou na zberný dvor som si všimla tento neporiadok, prosím o upratanie,ľudia tam prikladajú každý deň, ďakujem

15. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet a záujem o okolie. Požiadame pracovníkov VPS aby okolie upratali. Mrzí nás správanie sa niektorých ľudí, predmetné koše na verejnom priestranstve slúžia na drobný komunálny odpad, nie na umiestňovanie odpadu z domácností.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva
Kedy? v priebehu najbližších dní

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
17. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet vyriešili pracovníci VPS.

S prianím pekného dňa
Kto? Referát životného prostredia, verejnoprospešných služieb a odpadového hospodárstva

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania