Opustené vizidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Veronika, 14. novembra 2014

Dobrý den , chcela by som nahlásiť opustené vozidlo na Bagarovej 3 , ktoré tu už dlhšiu dobu stojí a nikto sa k nemu nehlási... Myslim si , že to tu iba odstavil a nechá ho tu ,,hrdzavieť" .. A druhá vec, pred barakom je málo parkovacieho miesta , takže sa druhý nemajú kde postaviť... Za skoré vybavenie Ďakujem

09. január 2015

Janka

Dobrý deň , to auto tu stojí už 3 mesiace... Niesom jediná , ktorá sa nato sťažuje.. Bola by som rada ak , by ste stým niečo spravili... Ďakujem
14. november 2017

Odpoveď samosprávy

Vozidlo je odstránené.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.