Športový areál ZŠ P. Horova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Zdeno 26. novembra 2014

Chcel by som upozorniť, že po stavebných úpravách v športovom areáli ZŠ P. Horova ostala po stavbároch kopa piesku, ktorý sa roznáša po novej bežeckej dráhe a pneumatiky čo boli pripravené na odvoz sú porozhadzované po celom areáli. Kazí to dojem z dobrej práce čo sa tam urobila.

01. december 2014

Odpoveď samosprávy

dobrý deň,
piesok nezostal po stavbároch, ale patrí správcovi areálu, ktorý ho používa pri údržbe ihriska. Na základe nášho upozornenia bol z dráhy uprataný. Pneumatiky používali športovci pri tréningoch. Po dohode so správcom budú pneumatiky z areálu odvezené.

OVDŽP, MÚ DNV
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pneumatiky boli z areálu odvezené a správca ihriska sa oň vzorne stará.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania