Gercenova - vulgárne pseudograffiti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Je možné odstrániť tieto vulgárne pseudograffiti na budove práčovne/žehliarne (?) a myslím, že aj vodárenských alebo iných služieb hneď oproti posilovni Arena's Gym? V okolí je kopec škôl a škôlok, neďaleko zmrzlina, kde sa združujú rodiny s deťmi - naozaj musíme každý deň chodiť okolo takéhoto typu "umenia"?

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
u kolegov preveríme vlastníctvo danej budovy, následne vlastníka vyzveme na odstránenie grafitov.
Kto? Referát správy miestneho majetku

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
17. máj 2022

Jaroslav

Čo je na tom vulgárne?
17. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
objekt je vo vlastníctve hlavného mesta, v správe mestskej časti, nájomca Veolia. Ide o technoblok na Gercenovej ul. Podnet zasielame na Veoliu, ktorá musí zabezpečiť likvidáciu grafitov.
Kto? Veolia

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka
22. máj 2022

Veronika

Už je to zatreté, ďakujem(e) za rýchle vyriešenie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania