Plickova-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Oproti vchodu Plickova 2 je kanal pricom okolo neho je prepadnuty asfalt a tym vytvara neprijemnu prekazku a k tomu este sa tu tvori mlaka po dazdi. Deti sa tomu asi nepotesia ale bolo by fajn odstranit tuto nerovnost tak aby chodec vedel prejst bezpecne aj cez ten kanal. Proste to vyrovnat. Cely chodnik pred bytovkou Plickova 2-10 by si zasluzil lepsi povrch - skoda ze sa tak nestalo pri umornej rozkopavke plynarmi minuly rok.

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Lokálnu opravu okolo kanála zaradíme medzi práce nášho externého dodávateľa.
Kto? oddelenie životného prostredia a dopravy
Kedy? 2. štvrťrok 2022

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania