Furdekova - betónové bloky v zemi

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter Czirak 21. júla 2022

Po zruseni reklamnych putacov ostali v zeleni betonove bloky ktore by bolo vhodne odstranit.

25. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, správu parciel preveríme u kolegov.
Kto? Referát správy miestneho majetku
Kedy? júl 2022

Dávid Pavlík, referát komunikácie MiÚ Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania