Poškodená značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

niekto šikovný si takto upravil dopravné značenie pri ZUŠ Topoľčianska, asi by bolo z času na čas vhodné vykonať aj kontrolu dodržiavania uvedeného dopravného značenia

02. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dopravné značenie nie je v správe MČ Bratislava-Petržalka. Bolo osádzané pre Základnú umeleckú školu, prostredníctvom Magistrátu hl.m. SR Bratislavy. Základná umelecká škola patrí pod pôsobnosť hlavného mesta.
10. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií Magistrátu hl. mesta, ktoré zabezpečí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
02. september 2015

Peter

Túto značku zničil šofér nákladného auta, ktoré tam cúvalo s kontajnerom. Narazil kabínou alebo ramenom do značky. Ak si dobre pamätám, tak to bolo pri oprave vodovodného potrubia (resp. ventilu).

Tu je oznam o odstávke (dňa 13. 08. 2014):
http://www.bvsas.sk/sk/poruchy-odstavky/ba-5-topolcianska-17-planovana-odstavka-13-08-2014.html
22. október 2017

Peter

aspoň to vyrovnali tak už je to aspoň ok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania