Príliš rozkošatené stromy na Tomášikovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Jan Bakos 18. mája 2015

Na Tomášikovej, smerom od zastávky Maximiliána Hella k zastávke VD Úsvit vetvy stromov blokujú väčšinu chodníka, miestami od pása vyššie. Bolo by ich treba ostrihať.
Ale s citom! Nie ako na Trenčianskej ;-)

20. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
ďakujeme za Váš podnet.
Vykonáme obhliadku za účelom zistenia, na ktorej parcele sa strom nachádza. Ak nám bude parcela zverená, zaradíme to do harmonogramu rezov na rok 2015.





kancelária starostu
26. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po vykonanej obhliadke bol orez nielen predmetných líp na foto, ale celkovo orez 14 stromov v danom parčíku zaradený do harmonogramu rezov na rok 2015. Orez do podchodnej výšky bude vykonaný na drevinách zasahujúcich do cesty, či pešej komunikácie.





kancelária starostu
20. júl 2015

Jan Bakos

Poprosím do harmonogramu orezov pridať aj tento strom na Tomášikovej pri parkovisku Univerzity medzi križovatkami s ulicou Maximiliána Hella a Ružinovskou.
21. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený podnet už bol zaradený do harmonogramu. V tejto časti sa jedná o viac stromov, ktoré prekážajú , tento týždeň sme z Tomášikovej na podnet dopravného inšpektorátu odstraňovali konár zasahujúci do vozovky.

kancelária starostu
04. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť vykonala orezy stromov do pochodnej výšky v parku pri Martinskom cintoríne.
Požiadavka rezu do podchodnej výšky v parku pri Martinskom cintoríne bola
Orezy na strane Štrkovca sa v rámci bezpečnostných
rezov budú vykonávať bude v tomto mimovegetačnom období.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania