Neobnovené dopravné značenie a bariérovo vyriešené obnovenie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 03. októbra 2012

Pred približne rokom bola na Mýtnej ulici realizovaná rozkopávka (aj pri križovatke s Tabakovou ulicou), pri ktorej boli miesto na fotografii úplne rozkopané. Robotníci dali všetko do pôvodného stavu, čiže ponechali aj bariérový priechod pre chodcov, čo je v dnešnej dobe dosť absurdné a arogantné voči chodcom. Zároveň nebolo obnovené vodorovné značenie priechodu pre chodcov. Teraz sa podľa rozrezaného asfaltu opäť bude miesto rozkopávať, preto porosím, aby bolo miesto upravené bezbariérovo a aby bolo vodorovné značenie obnovené, prípadne ak sa s miestom nič robiť nebude, aby to aj mimo toho samospráva zrealizovala. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania