Odstavené auto bez EK a TK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Julia 17. novembra 2015

Na ulici Kamenárska 8/ Kašmírska parkuje dlhodobo Ford Focus bez platnej EK a TK a tým zbytočne zaberá parkovacie miesto.

27. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Samospráva ani mestská polícia nie sú oprávnené skúmať platnosť technickej či emisnej kontroly. Vozidlá, ktoré nemajú platné tieto kontroly by mali riešiť pri dopravných kontrolách príslušníci štátnej polície, resp. autá, ktoré sú považované za vrak a majú evidenčné číslo (EČV) sú v kompetencii Okresného úradu - odbor pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorému sú takéto nálezy postúpené na priame vybavenie.


kancelária starostu
02. december 2015

Julia

Takže ste to postúpili Okresnému úradu na priame vybavenie alebo ich mám kontaktovať a riešiť priamo s nimi ja?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania