Zabratie oboch chodníkov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Maja 20. júla 2015

Mestská "vila" s bytmi dostavaná a parkovanie a stojisko pre smetný kôš vyriešené. Ľudia sa potom vyhýbajú ešte aj autám na ceste. Z Bulharskej na Nerudovu.

18. január 2016

Maja

Zázrakom sa podarilo, že autá už neparkujú na chodníkoch, asi ozdobenie papučami pomohlo. Prosím o poriešenie smetiaka. Stále stojí na chodníku. Neviem sa dopátrať, kde mu bolo určené smetiskové stojisko v stavebnom povolení, na mestskom úrade v Ružinove od životného, cez stavebný odbor až do archívu...Je to riešiteľné?
18. január 2016

Odkaz pre starostu

re: Maja
Dobrý deň,
ohľadom smetiaka navrhujem podať nový podnet.

S pozdravom,
Zuzana Žurkinová
administrátorka pre Ružinov
25. február 2016

Maja

Stojisko pre smetný kôš

Prosím o zistenie, či predmetná "novostavba" na Nerudovej ulici ma povolené stojisko na chodníku. Je možne len tak permanentne okupovať chodník, a občanov nechať ohrozovať na frekventovanom úseku autami na ceste? Podnet dávam opakovane, evidentne naň nik nemal čas.Na mestskom úrade Ružinov, mi nikto nie je kompetentný odpovedať, prehadzujú otázku z odboru na odbor.
26. február 2016

Maja

Pridala som to ako nový podnet, prečo ste z toho spravili aktualizáciu, nikto sa k tomu už nedostane!
26. február 2016

Odkaz pre starostu

re:Maja
Dobrý deň,
podnety, ktoré sa týkajú rovnakého problému sú pridávané ako aktualizácie starších podnetov, pretože je to takto prehľadnejšie. Keď je podnet aktualizovaný je zaslaný samospráve opätovne na riešenie.

P.s. Ospravedlňujem sa, v minulom komentári som spravila chybu a napísala,nech zašlete nový podnet, mala som na mysli, aby ste podnet aktualizovali.

S pozdravom,
Zuzana Žurkinová
18. apríl 2016

Maja

Môžete to opätovne poslať na mestskú časť. Blokovanie chodníka je problém, keďže autá stoja hneď pri chodníku a je preto nutné chodiť po ceste, kde je to nebezpečné - autá tam vchádzajú zo zákruty a cesta je zúžená autami stojacimi po oboch stranách cesty. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania