Neporiadok pri zastávke Herlianska

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. novembra 2012

Na Ružinovskej ulici pri zastávke Herlianska je neporiadok. Upratanie by nebolo na škodu. Ďakujem.

15. november 2012

Peter

by ma zaujimalo ze preco je na zastavkach tolko spakov(cvseobecne na vsetchych), vlaste tam sa nemoze fajcit tak by tam nemali byt, alebo zeby to nemal kto kontrolovat ahaaa :((
15. november 2012

R

Preto je tolko spakov, lebo policia to ignoruje. Jasny priklad je hlavna stanica v piatok vecer pri kazdom rozjazde nocnych spojov. Ci vsetci podnapiti cestujuci, vsetci vodici a dokonca aj dispeceri stoja na nastupistiach a fajcia, nasledne cigarety hadzu na zem. Okolo castokrat jazdi ci uz statna, alebo mestska policia, ale este ani raz som nezazil, aby nikomu dali pokutu, teda aby som bol presnejsi, aby sa vobec kvoli takemuto priestupku zastavili. A potom my, nefajciari, mozeme stat na ceste, kde sa nedymi...
16. november 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť Bratislava - Ružinov obdržala Váš podnet, ktorým ste nás upozornili na neporiadok pri zastávke - Herlianska. Oznamujeme Vám, že Váš podnet sme zaslali na Dopravný podnik mesta Bratislavy s tým, aby zabezpečil dočistenie zastávky. Zároveň dávame do pozornosti, že starosta mestskej časti listom požiadal Magistrát hlavného mesta o revitalizáciu zastávok (lavičiek, košov, prístreškov).

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
11. december 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Oslovili sme Dopravný podnik Bratislava, ktorý prisľúbil nápravu a zvýšenie kontroly kvality upratovania.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
06. júl 2013

Anonymný užívateľ

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania