Čierna skládka pri OD Centrum

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Cierna skladka. Povodcu pokutovat, miesto monitorovat, skladku odstranit.

04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Vlastnikom je firma City Corp Real a.s. Obratili sme sa na nich mailom so ziadostou o riesenie situacie, vycistenie plochy.

Halina Trubinyiova
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
oddelenie dopravy a ZP
14. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, aspon nieco sa podarilo vyriesit v rozvaline s honosnym nazvom OD Centrum
skladka bola zrusena a spolu s nou aj ta klietka/ohrada 👍
VYRIEŠENÉ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania