Úpravy pri Legionárskej 9

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 19. novembra 2012

Chcel by som poprosiť samosprávu, aby zrealizovala niekoľko drobných úprav pred domom na Legionárskej 9.
- odstránenie telefónnej búdky, ktorá je čiernou stavbou a neslúží už ako telefónna búdka, ale len ako reklamný nosič
- oprava prepadnutého bezbariérového nájazdu pri Jiskrovej ulici
- odstránenie nelegálne vybudovaného parkovacieho miesta z dlaždíc a opätovné vysiatie trávy
- odstránenie držiaka na časopisy, ktorý je už niekoľko mesiacov až rokov neudržiavaný a nedopĺňaný
- osadenie stĺpikov na zabránenie parkovania - stĺpiky tam kedysi boli, ale boli odcudzené
Za zrealizovanie týchto drobných a finančne nenáročných stavebných úprav Vám vopred ďakujem.

19. november 2012

Peter

uuf, tá odkvapová rúra na poslednej fotke...
05. január 2013

Anonymný užívateľ

Stĺpiky boli na miesto osadené, podnet je vyriešený. Ďakujeme.
05. január 2013

Anonymný užívateľ

Pre upresnenie, vyriešená je len časť podnetu - osadenie stĺpikov. Ostatné časti podnetu vyriešené ešte neboli, takže podnet poprosím ponechať označený ako zaslaný. Ďakujem.
06. júl 2013

Anonymný užívateľ

Podnet neriešený. Okrem osadenia 2 stĺpikov sa nič viac neudialo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania