Zle viditeľný prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Andelo 04. apríla 2016

Na Šintavskej ulici, pri frekventovanej zastávke MHD je zle viditeľný prechod pre chodcov, za zníženej viditeľnosti a za tmy ho nie je vidieť vôbec

19. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Prechody sa obnovujú postupne a určite príde k obnove aj toho, na ktorý poukazujete. Správca postupuje po jednotlivých lokalitách.

Oddelenie komunikácie a markeitngu
03. november 2017

Feri

neviem načo čakaju...asi kym tam niekoho nezrazi auto...je to dost vytaženy dopravny uzol aj v ramci mhd+ škola+ škvôlka...a tym že sa tam otačaju autobusi...sa farba skoro zmaže...dost často tam auta flekuju...
23. november 2017

Peter

už to konečne tento týždeň nastriekali, len im to trvalo akosi dlho
31. máj 2020

Martin Uváček

Podnet dávnejšie vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania