Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zničený kôš na Námestí SNP

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Ondrey, 01. júna 2016

Odpadkový kôš pred Gorilou je už značne unavený.

20. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Infromovali sme o Ňom dispečing. Po preverení situácie urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
12. február 2018

Martin U

kôš bol vymenený. zmizla aj reklamná trojnožka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.