Odstavený Hyundai na Osloboditeľskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: dobrý_sused, 05. júna 2016

Prosím o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla na Osloboditeľskej, TK a EK neplatné od 5/2015. Ďakujem.

24. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme postúpili mestskej polícii, ktorá vec riešila a postúpila správcovi komunikácie Hlavnému mestu SR na ďalšie riešenie.
S pozdravom



Mária Horváthová
Sekretariát starostu
22. júl 2016

Martin Fašung

Normálne odtiahnuť a zošrotovať ...
01. február 2017

Edita Višvaderova

Auto bolo odstranene vyriesene

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.