Jama na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 13. júla 2016

Prosim opravit vyjazdeny asfalt, je tam uz velmi velka jama. Pri zastavke Sintavska smer Petrzalka

29. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie, ktorý situáciu preverí a navrhne riešenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
10. október 2016

Peter

jama zaplatana. uvidíme do kedy to vydrží.
03. január 2020

Patrik Resutík

Pekne vyrieseny podnet, vrátane dopravného značenia 👍 Efektívne 🙂

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania