Chýbajúce pokračovanie chodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený
meno
Maros 04. augusta 2016

Od zastavky Damborskeho pozdlz hlavnej cesty vedie chodnik, ktory konci na parkovisku, Nie je prepojeny s chodnikom veducom od nakupneho strediska dalej na sidlisko. Najma v case obeda, ked je parkovisko preplnene dochádza ku koliznym situaciam medzi chodcami motkajucimi sa po komunikacii a autami. Navrhovane predlzenie som vyznacil (cervenym). Pri pripadnom projektovani chodnika by bolo dobre zvazit aj retarder, na ceste pre zasobovanie obchodov, pretoze mnohi dodavatelia (a hlavne vozy slovenskej posty) v tejto casti chodia prirychlo.

09. jún 2019

Maros

V súvislosti s pripravovanou rekonštrukciou a výstavbou integrovanej zastávky Damborského (https://cdn.webnoviny.sk/sites/3/2019/06/2019_06_06_damborskeho_dkr-640x360.jpg) sa chcem spýtať, či sa v plánoch uvažuje aj s dobudovaním priľahlých chodníkov ... napríklad tu dlhodobo chýba len pár metrov zámkovej dlažby. Ľudia najmä v čase obeda pobehujú po celkom vyťaženom a rušnom parkovisku. Ak sa v blízkosti vybuduje priechod cez cestu, pohyb ľudí sa ešte zvýši ...

Vlastníkom pozemku pod prípadným kúskom chodníka je magistrát (https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster?bm=zbgis&z=20&c=17.043448,48.180337&it=point&dt=owners#/detail/kataster/parcela-c/806099/2820?zoom=false)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania