Neupravená zeleň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Rudo 07. augusta 2016

Zelen postupne rastie a zarasta cely chodnik. medzi autami a krikmi je uz ledva 50-70 cm priestor na prechod .
Treba to ostrihat.

08. august 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet prešetríme a následne zabezpečíme vykonanie orezu.

mestská časť BA-Petržalka
15. október 2016

Rudo

zelen bola ostrihana , poupravovane kriky aj upratane. Podnet je vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania