Jesenné lístie na Belinského ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Rudo 15. apríla 2017

Na ulici pred bytovkou Belinskeho 10 až 16 je ešte listie z jesene 2016. ( po celej dlzke ulice )
Pravdepodobne sa na to zabudlo pri hrabani listia na jesen .
Listie tu vydržalo celu jesen aj zimu. Pomaly hnije a zacina v listi kvitnut aj trava a burina. Poprosime pri jarnom upratovani odviest toto listie. Celkovo je ho tam dost na celej dlžke parkoviska.

16. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Pán Rudo, podľa foto sú to vyhradené parkoviská. Tie si majú čistiť užívatelia.
P.S. A skúste čistiť lístie pri obrubníkoch, keď tam parkujú autá.
23. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dňa 18.5.2017 bolo parkovisko vyčistené. Prikladáme fotodokumentáciu z čistenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.