Čierna skládka v lese

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený
meno
Peter 28. augusta 2016

Vyvezené odpadky v lese asi 20 metrov od tabule "Les nie je smetisko"....

20. september 2016

Odpoveď samosprávy

Skládka bola odstránená hneď na druhy deň ako ste nás na to upozornili. Ďakujeme za podnet.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania