Reklama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Peter, 21. septembra 2016

Prosím o preverenie legálnosti a príslušných povolení na umiestnenie tejto reklamy vo Vajnororch na Rybničnej ulici.

22. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát mč. Bratislava - Vajnory





20. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Ppodľa obhliadky na mieste stavby sa jedná o reklamnú stavbu pravdepodobne na pozemku parc. č. 2100/2, k.ú. Bratislava – Vajnory. Stavebný úrad bude v podanom podnete postupovať podľa ustanovení stavebného zákona


Ing. arch. Ingrid Krumpolcová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory



12. december 2016

Peter

RS odstránená, prosím admina o označenie vyriešené

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.