Rybničná-stavby a budovy-neohradené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Monika Volekova 13. mája 2019

Stavba pri benzinovej pumpe nie ohradena ani oznacena dlhodobo. Ani kus papiera nepripili na budovu pumpy.

14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu so súkromným majiteľom pozemku, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na základe vášho podnetu vykonali zamestnanci Stavebného úradu kontrolu. Na mieste zistili že sa jedná o nepovolenú stavbu. Stavebný úrad bude postupovať v zmysle stavebného zákona.

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


01. jún 2019

Martin Uváček

Stavba je už oplotená. A lokalizácia tohto podnetu je úplne zlá. Nachádza sa pri pumpe Tanker na Rybničnej.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.