Aupark "bilboard" cloní prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jan Hubar 03. apríla 2013

Aupark si umiestnil oznam na parkovisku tak ze priamo a uplne cloni chodcov prechdzajucich cez prechod. Vodici iduci smerom na Einsteinovu ich nemaju sancu vidiet.

Pochybujem ze na to maju povolenie, skorej mam pocit ze je to na riadnu pokutu nakolko to vytvara ozaj nebezpecne situacie.

Dakujem vopred za expresne vyriesenie.

04. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ihneď sme vyzvali Aupark, aby reklamu odstránili, prisľúbili, že tak urobia. Situáciu skontrolujeme.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
04. apríl 2013

Jan Hubar

Vdaka, dnes som siel okolo busom a uz to tam nebolo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania