Reklama zaberá priestor chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jan Hubar 03. apríla 2013

Reklamny putac zabera pomerne velku cast chodnika, aj bez neho je tam malo priestoru. Je to navyse pri prechode cez cestu kde casto stoja ludia a ten priestor tam je potrebny na ich obchadzanie. Poprosim odstranit. Dakujem!

04. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme dali preveriť na oddelenie dopravy. Predmetná reklama sa nachádza na Mickiewiczovej ulici, ktorá je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy. Váš podnet sme preto preposlali na Magistrát s požiadavkou, aby kompetentní pracovníci zabezpečili nápravu a chodník mohol slúžiť v plnej šírke chodcom.

S pozdravom,

Tomáš HALÁN
hovorca

Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

07. apríl 2013

blade

ako to tych 10cm vam zabera miesto na chodniku,ehm..k smiechu
07. apríl 2013

blade

rovno dajte prec aj ten stpl..a nie jeden..aby jeho velicenstvo mohlo prechadzat...
13. máj 2013

Jan Hubar

Dakujem za odpoved.

Budem rad ak sa k tejto teme vyjadri aj Magistrat.
22. február 2018

Martin U

Trojnožka bola odstránená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania