Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Reklamné stavby

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Peter, 04. februára 2017

Poprosím stavebný úrad Vajnory o preverenie povolení na umiestnenie reklamných stavieb pri križovatke ulíc Rybničná a Nad válkom vo Vajnoroch. Zrejme ide o parcely č. 2807/13 a 2807/14, kat. úz. Vajnory. Reklamná stavba č.2 už nieje využívaná asi cca 1 rok. Treba dať odstrániť.

06. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom



Mária Horváthová
sekretariát starostu
18. február 2018

Peter

Prosím MU o vyjadrenie ako postupil s riešením podnetu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.