Odpadky pri Chorv. ramene (zast. Markova)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Prosíme o odstránenie odpadkov v okolí schodov k Chorv. ramenu, pri zastávke Markova. Ďakujeme.

01. marec 2017

sona

odpadky su po celej dlzke ramena v krikoch, avsak najma pri moste do Medissima, kde sa zdrziavaju aj bezdomovci. poprosime upratat po celej dlzke ramena.
03. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie priestoru zabezpečili pracovníci Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
10. apríl 2017

Miriam

Vyriešené, ďakujeme MPVPS!
10. apríl 2018

Miriam

Prosíme znovu o vyčistenie, je tam odpad
11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
posielame podnet na posúdenie/vybavenie.
Spätnú väzbu (spolu s číslom a názvom podnetu) posielajte na info@bratislava.sk pre potreby vyrozumenie občana cez odkazprestarostu.sk
Ďakujeme za spoluprácu a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania