Poškodená značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Poskodena znacka prechod pre chodcov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania