Haburská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 02. marca 2019

Na vjazde z Tomášikovej na Haburskú (oproti pravoslávnemu kostolu) je zvalená značka.

13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opravu sme zadali dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značka už je opravená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania