Poškodená informačná tabula na Viedenskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Nacbo Ynmynona 30. marca 2017

Prosím o opravu informačnej tabule pri Viedenskej ceste. Ďakujem.

30. marec 2018

jana

Tabuľa pri sade Janka Kráľa

Pôvodne veľmi poučná, farebná, informačná tabuľa slúžiaca pre cycklistov a peších, zatiaľ len poslúžila vandalom a ostáva zlomená a rozbitá už niekoľko mesiacov.

Je možná jej oprava prosím ?

ďakujem,
Jana
22. september 2018

Nacbo Ynmynona

Kedy bude informačná tabuľa opravená? Zatiaľ z nej len stále viac ubúda
28. január 2019

Andrej

Viedenská cesta - stará časť-vertikálna značka-poškodená

28. január 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na Magistrát.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania