Bohrova-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Sad Janka Krala - mnoho zanedbanych miest a nie je to tym, ze bola zima. Mnoho chodnikov a laviciek je uplne zarastenych.

22. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. jún 2019

Jana P

dva a pol mesiaca preslo - a "vecny utvar" ziadna reakcia? :-(
13. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že tento podnet ostal neriešený, nakoľko však ide o komunikáciu III. triedy, spadá do kompetencie mestskej časti.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: MÚ Petržalka
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

O doriešení Vás budeme informovať.
26. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čistenie pešej komunikácie bolo vykonané prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania