Informačná tabuľa na Viedenskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 07. mája 2018

Na Viedenskej ceste je zničená informačná tabuľa.

09. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. máj 2019

Martin U

Podnet neriešený. Tabula je už rozmlátená ako rešeto.
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za dobu riešenia podnetu. Momentálne zlepšujeme evidenciu podnetov a komunikáciu s občanmi. Veríme preto, že v budúcnosti budete výrazne spokojnejší. Pred nedávnom sa Sad Janka Kráľa spolu s Tyršovým nábrežím dostal do správy Hlavného mesta a park prejde postupnou úpravou a obnovou. O konkrétnych projektoch bude mesto samozrejme informovať prostredníctvom svojich komunikačných kanálov, ktoré odporúčame sledovať (napr.: https://www.facebook.com/Bratislava.sk ).
Táto tabuľa sa už na mieste nenachádza.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania