Čierna skládka pneumatík - Prievozská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Nacbo Ynmynona 23. apríla 2017

Prosím o odstránenie čiernych skládok pneumatík na Prievozskej. Majiteľ na niektorých nechal ceduľku s názvom firmy aj so šípkou, preto verím, že ho nebude problém nájsť a udeliť mu pokutu. Ďakujem

21. júl 2017

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň, pneumatiky som tam tiež už nevidel.
14. august 2017

dispecing@bratislava.sk

Dobrý deň. Hlavné mesto zabezpečilo odstránenie starých pneumatík (uložených v rozpore so zákonom o odpadoch) v rámci tohtoročnej sezónnej údržby - kosenia trávnatých plôch vo svojej správe.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania