Rumančeková-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Dominika 13. júla 2020

Po udrzbe a spileni stromov tu zostalo viacero kopok dreva a neporiadku, bolo by fajn keby to dotiahli do konca a odpratali

14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstránenie konárov bolo zadané nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
20. júl 2020

Dominika

Super dakujem pekne, stale je tam toho hodne :)
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

konáre boli odstránené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania