Rumančeková-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Teuta 25. marca 2019

Dobry den,
na Rumancekovej ulici (priamo pred vchodom c.42) nie je doriesene miesto pre kontajnery na sklo/plasty/papier.
Kontajnery sa pravidelne prevracaju a odpad z nich musia obyvatelia zbierat po celej ulici.
Bolo by treba kontajnery nejakym sposobom ukotvit, aby sa nehybali, neposuvali na travu a neprevracali.
Dakujem

09. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vybudovanie kontajnerového stojiska je v kompetencii správcu bytového domu.
Čo sa týka ukotvenia alebo upratania kontajnerov, taktiež treba kontaktovať správcu bytového domu. Tieto kontajnery sú spoločnosti OLO, mestská časť nevie s týmto problémom nič urobiť.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania