Zhorené koše na separovaný odpad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Martin Lipták 02. januára 2018

Na Rumančekovej ulici pri vchode 42 niekto na Silvestra podpálil koše na papier a sklo. Okrem chýbajúcich košov je tu opakujúci sa problém s jediným košom na plast v blízkosti, ktorý je neustále preplnený. Ľudia, ktorí chcú separovať odpad, nemajú možnosť urobiť tak pri svojom bydlisku a plasty často nechávajú na chodníku pri koši.

04. január 2018

AdPo

smutný pohľad. Keby aspoň dotyčný pyroman zhorel spolu s tým košom, bola by nádej, že sa svetu uľavilo...ale takto je to fakt smutné
04. január 2018

cestár

AdPo, to nebolo najšťastnejšie. Ľudia sú zdecimovaní daňami a poplatkami, len sa pýtam, čo robia meskáči na kolobežkách?Síce dostali 4 nové autíčka, ale je ti asi málo.
06. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
V prípade zhorených zberných nádob pracovníčka oddelenia služieb zákazníkom kontaktuje správcu bytového domu a dohodne postup dodania nových nádob a vyčistenia stanovišťa od zhorenej hmoty na zemi.
Zhorené zberné nádoby na Rumančekovej ul. sme dnes riešili so správcom aj s mestskou políciou.

S pozdravom
Alžbeta Štepánková
obchodná manažérka
OLO a.s.
07. január 2018

cestár

To, že ste riešili je potešujúce, ale aký je výstup vzájomného rokovania? Máte vydané rozhodnutie o zaujatí verejného priestranstva? Prosím o informáciu!!!
09. január 2018

Lil

zhorenisko bolo odstranene a na ich miesto osadene nove kose. dakujeme! :)
11. január 2018

Martin Lipták

Dokonca ste pridali jeden kôš na plast, ako som písal. Super.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania