Zfušované zábradlie na Židovskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Ivo 03. mája 2017

Sfusovane zabradlie na muriku na Zidovskej ulici, cerstvo osadene.

04. máj 2017

batman

Neviem, napadá ma, že sa možno ešte vrátia dorobia, vyzerá to čerstvo, možno to ešte nie je dokončené.
05. máj 2017

Richard

2. etapa realizácie Židovskej už nie je aktuálna?
15. máj 2017

Odpoveď samosprávy

osadenie zábradlia je ukončené

Vladimír Skokňa

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania