Prepadnuté a uvoľnené dlaždice na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 07. mája 2017

Na Alstrovej ulici, pred križovatkou so Stupavskou ulicou je v okolí kanálu niekoľko prepadnutých a uvoľnených dlaždíc na chodníku. V noci je je tam riziko zakopnutia či šmyknutia. Potrebné opraviť.

11. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Miesto zaradíme do plánu nasledujúcich opráv.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
27. jún 2017

Martin U

Zatiaľ žiadna zmena. Je už stanovený nejaký termín opravy?
27. august 2017

Martin U

Stále sa nič nezmenilo
28. september 2017

Martin U

Podnet je tu od mája a pomaly bude zima. To je naozaj problém zarovnať 10 ks dlažby?
02. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,


opravu dlaždíc sme zaradili do plánu opráv, zrealizované by to malo byť ešte v priebehu tohto mesiaca.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
25. október 2017

Martin U

Dlaždice opravené, podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.